T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ADANA / ÇUKUROVA - Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler Ortaokulu

Haberler

Nis

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİ EĞLENCE ETKİNLİKLERİ

Nis

KOVİD ANNE BABA REHBERİ

Nis

KARANTİNADA ÖĞRENCİ ETKİNLİKLERİMİZDEN KARELER

Nis

EBA TV İLK OKUL HAFTALIK DERS PROGRAMI (6-10 NİSAN)

Ara

2019-2020 eğitim öğretim yılı Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler İlk ve Ortaokulu Yerli Malı Haftası etkinlikleri ile ilgili resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ara

Afad Yetkilileri Tarafından Okulumuz Öğretmen ve Öğrencilerine Afet Bilgilendirme Semineri ve Yangın Tatbikatı Yapıldı. Afad yetkililerine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ara

Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler Ortaokulu öğrencilerimiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz eşliğinde Şehit Yunus Uğur Camisine ziyarette bulundu. Bizleri ağırlayan Veysel Hocamıza teşekkür ederiz.

Ara

   

Ara

Özel eğitim sınıfı öğrencilerimizin eğitimi en güncel ve en modern eğitim-öğretim yöntem, teknik ve araç-gereçleriyle son hızıyla devam etmektedir. 

Ara

3 Aralık Engelliler Günü Okulumuzda Coşkuyla Kutlandı

Ara

3 Aralık Engelliler Günü kapsamında Engelliler Parkı'nda düzenlenen etkinliklere okulmuz Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler İlk ve Ortaokulu olarak katılom sağlanmıştır. Etkinliği düzenleyen kurum ve kuruluşlara okulumuz adına teşekkür ederiz. 

Kas

OĞUZ KAĞAN KÖKSAL GÖRME ENGELLİLER ORTAOKULU BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ BÜLENT KİMYON'UN BAŞARI HİKAYESİ... OKULUMUZ ADINA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ...

Kas

24 Kasım Öğretmenler Günü Okulmuz Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler İik ve Ortaokulu'nda coşkuyla kutlandı. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.

Kas

Okulumuzun 2018-Ka229-PLO1-050898 nolu "Disabled Pupils Included Cultured" projesi dahilinde İspanya projesini öğrencilerimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Ekm

Okulumuz hemşiresi Melek Gür Buyruk öğrencilerimize Grip ve Hijyen hakkında bilgilendirme semineri verdi.